Transport gratuit
la comenzi de peste 700 LEI
la comenzi de peste 700 LEI
produsele ajung la tine în maxim 48h
14 zile pentru returnarea produselor
e-mail, telefon sau formular de contact






15.999 lei 14.599 lei

15.999 lei 14.599 lei
– Debit maxim: 50 m3/h (833l/min)
– Conexiuni: 4” Flansa (DN100)
– Putere: 900W
– Numar lampi: 6x150w
– Lungime: 160 cm
– Montaj: Orizontal, pe sol
– Doza UVc: 40 mJ/cm2 la max. 50 m3/h
– Ore functionare lampi: 9000
– Dotari: contor ore functionare, LED pt fiecare lampa UVC, alarma LED rosu in caz de nefunctionare.
Filtru apa cu lampi UVC, industrial, cu putere de 900W (6x150W) sau 833 l min. Pe langa debitul mai mare acoperit un alt avantaj este faptul ca foloseste neoane UVc de putere mult mai mare . Este cea mai buna alegere daca lungimea de 1600mm si diametrul permit . Eficienta este de 99. 99% si durata de viata a neoanelor este de 9000 ore de functionare. Este ideal si usor de montat in aplicatii industriale unde consumul de apa este mare. Se poate folosi in industria alimentara , farmaceutica si nu numai. De asemenea, este pretabil pentru statiile de filtrare si tratare apa din zonele rurale si urbane unde consumul este foarte mare. Racordurile sunt de 4” si sunt de tip flansa
Fisa tehnica : Fisa tehnica Sterilizator UV LUX900W 50m3 control board
| Greutate | 14 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 20 × 25 cm |
| Debit maxim | 50 m3/h |
| Conexiuni in-out | |
| Putere | 6x150W |
| Domeniu | Fabrici din industria Horeca, Fabrici mici si medii, Hale si Reprezentante, Iazuri, pastravarii, bazine de stocare, Restaurante, Pensiuni, Hoteluri, Case de vacanta, Spitale, Cabinete medicale, Centre de tratament, Clinici |
| Doza UV-C | 40 mJ/cm2 |
| Grosime perete | 2 mm |
| Ore de functionare | 9000 |
| Lungime | 160cm |
| Material | Inox AISI304 |
| Durata de viata | 4-6 ani, 5-8 ani, In functie de calitatea apei, in functie de intretinere, in functie de stabilitatea curentului din reteaua electrica |
| Presiune apa (max.) | 10 bari |
| Tip Soclu | B16 (G10.2Q) – 4 pini la un capat |
| Tip Balast | balast electronic |
pentru comenzi > 699 Lei
În 14 zile
prin sistemele partenere
pentru orice întrebare
Recenzii
There are no reviews yet