Transport gratuit
la comenzi de peste 700 LEI
la comenzi de peste 700 LEI
produsele ajung la tine în maxim 48h
14 zile pentru returnarea produselor
e-mail, telefon sau formular de contact










5.899 lei 5.399 lei

5.899 lei 5.399 lei
– Debit maxim: 25 m3/ora (416 l/min)
– Putere: 450W (3x150W)
– Doza UVC: 40 mJ/cm2
– Material: Inox AISI 304
– Presiune: max. 8-10 bar
– Conexiuni: 2” filet extern ( DN50)
– Lungime: 1590mm
– Inaltime suporti: 12cm (inaltime de la sol)
– Montaj: ideal doar pe sol orizontal sau suspendat dar cu prinderi foarte solide
Filtru UVC industrial pentru apa potabila, cu putere de 450W (3x150W) sau 416 l min. Pe langa debitul mare acoperit un alt avantaj este faptul ca foloseste neoane de putere si lungime mult mai mare . Vine echipat cu tablou electric IP20 si se monteaza ferit de intemperii si inghet.
Este ideal pentru aplicatii cu consum ridicat unde spatiul de montaj permite desfasurarea lui.
Fisa tehnica : Fisa tehnica Sterilizator UV LUX450W 25m3
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 156 × 25 × 20 cm |
| Debit maxim | 25 m3/h |
| Conexiuni in-out | |
| Brand | Luxe Style |
| Domeniu | Fabrici din industria Horeca, Fabrici mici si medii, Hale si Reprezentante, Restaurante, Pensiuni, Hoteluri, Case de vacanta, Sali de clasa, sali de spectacol , sali de sedinte, Spitale, Cabinete medicale, Centre de tratament, Clinici |
| Doza UV-C | 40 mJ/cm2 |
| Ore de functionare | 9000 |
| Grosime perete | 2 mm |
| Lungime | 1585 mm |
| Material | Inox AISI304, Sticla Cuart |
| Durata de viata | In functie de calitatea apei, in functie de intretinere, in functie de stabilitatea curentului din reteaua electrica |
| Presiune apa (max.) | 10 bari |
| Putere | 3x150W |
| Tip Soclu | B16 (G10.2Q) – 4 pini la un capat |
| Tip Balast | balast electronic |
pentru comenzi > 699 Lei
În 14 zile
prin sistemele partenere
pentru orice întrebare
Recenzii
There are no reviews yet