Transport gratuit
la comenzi de peste 700 LEI
la comenzi de peste 700 LEI
produsele ajung la tine în maxim 48h
14 zile pentru returnarea produselor
e-mail, telefon sau formular de contact








9.399 lei

9.399 lei
– Debit maxim: 32 m3/h (533 l/min)
– Conexiuni/racorduri: 3” (DN80) tip flansa
– Putere: 600 W (4x150W)
– Lungime: 160 cm
– Montaj: doar orizontal cu posibilitatea de a fi suspendat sau pe sol
Filtru UV industrial cu putere de 600W (4x150W) si 32 m3/h(sau 533 l min). Este dotat cu panou de control, contor al orelor de functionare si indicatoare LED de avarie pentru fiecare neon. In acest fel vei putea schimba la timp neoanele si vei avea un control mai bun asupra intregului sistem datorita automatizarii incluse. Este ideal si usor de montat pentru ansamble rezidentiale de mari dimensiuni, statii de filtrare si tratare unde consumul de apa este ridicat, iazuri si pastravarii, hoteluri. Datorita automatizarii se poate folosi si in intreaga industrie alimentara(horeca,imbuteliere, productie, abatoare, etc) unde este nevoie de un controlstrict al intregului sistem UVC. Pe langa debitul mai mare acoperit un alt avantaj este faptul ca foloseste neoane de putere mult mai mare si mai putine ca numar. Este cea mai buna alegere daca si lungimea de 1585mm permite .
Eficienta este de 99. 99% si durata de viata a neoanelor este de 9000 ore de functionare.
Fisa tehnica : Fisa tehnica Sterilizator UV LUX600W 34m3 Control Board
| Debit maxim | 32 m3/h |
|---|---|
| Conexiuni in-out | |
| Putere | 4x150W |
| Domeniu | Iazuri, pastravarii, bazine de stocare, Restaurante, Pensiuni, Hoteluri, Case de vacanta, Spitale, Cabinete medicale, Centre de tratament, Clinici |
| Doza UV-C | 40 mJ/cm2 |
| Ore de functionare | 9000 |
| Grosime perete | 2 mm |
| Lungime | 1585 mm |
| Presiune apa (max.) | 8 bari |
| Material | Inox AISI304 |
| Tip Soclu | B16 (G10.2Q) – 4 pini la un capat |
pentru comenzi > 699 Lei
În 14 zile
prin sistemele partenere
pentru orice întrebare
Recenzii
There are no reviews yet