Transport gratuit
la comenzi de peste 700 LEI
la comenzi de peste 700 LEI
produsele ajung la tine în maxim 48h
14 zile pentru returnarea produselor
e-mail, telefon sau formular de contact








739 lei 679 lei

739 lei 679 lei
Putere: 25W
Debit max.: 1.5 m3/h (25 l/min)
Conexiuni: 1/2” (DN15)
Lungime: ~60cm
Tip lampa: 4 pini la un capat
Montaj: vertical, orizontal
Se poate monta in camera tehnica si poate deservi intreaga locuinta cu 1-3 persoane.
Filtru UVC pentru apa de 25W cu debit maxim de 1, 5m3/h si conexiuni de 1/2 ” .
Include senzor de debit cu balast electronic ce permite pornirea si setarea timpului de functionare a lampii UVC dupa ce apa nu mai curge. Permite astfel o economie eficienta a consumului de curent. Ideal pentru locatii cu putini utilizatori (1-3 persoane) si consum de apa relativ redus, in special casele de vacanta, cabanele sau alte tipuri de locuinte similare.
Atentie !!! Folosirea in locatii cu multi utilizatori si cu un consum mediu spre mare va face ca durata de viata a lampii UVC(neonul) sa scada considerabil.
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 cm |
| Debit maxim | 1.5 m3/h |
| Conexiuni in-out | |
| Putere | 25W |
| Domeniu | Case, apartmente, garsoniere, cabane de vacanta |
| Doza UV-C | 40 mJ/cm2 |
| Ore de functionare | 9000 |
| Lungime | 600 mm |
| Material | Inox AISI304 |
| Presiune apa (max.) | 6 bari |
| Tip Soclu | B16 (G10.2Q) – 4 pini la un capat |
| Grosime perete | 1.5 mm |
pentru comenzi > 699 Lei
În 14 zile
prin sistemele partenere
pentru orice întrebare
Oliu Radu (proprietar verificat) –
top! oameni super seriosi! produsul isi face treaba