Transport gratuit
la comenzi de peste 700 LEI
la comenzi de peste 700 LEI
produsele ajung la tine în maxim 48h
14 zile pentru returnarea produselor
e-mail, telefon sau formular de contact








589 lei 539 lei

589 lei 539 lei
-Debit maxim: 1.5 m3/h (25 Litri pe minut)
-Putere: 25W
-Conexiuni: 1/2” (DN15)
-Lungime: 585mm
-Presiune max: 8 bari
-Material: AISI Inox304
Filtru cu lampa UVC de uz rezidential cu putere de 25W si debit de 1.5m3/ora(sau 25 litri/min). Eficienta este de 99. 99% si durata de viata a neonului este de 9000 ore de functionare.
Este ideal si usor de montat in camera tehnica a casei pentru a acoperi intregul necesar al familiei. Poate acoperi necesarul unei familii de 2-3 persoane .
Se poate monta atat vertical cat si orizonal, in functie de spatiu iar dimensiunea relativ redusa ii confera un avantaj acolo unde sunt limitari de spatiu.
Fisa tehnica : Fisa tehnica Sterilizator UV LUX25W 1.5 m3
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Conexiuni in-out | |
| Debit maxim | 1.5 m3/h |
| Putere | 25W |
| Domeniu | Case, apartmente, garsoniere, cabane de vacanta, Iazuri, pastravarii, bazine de stocare |
| Doza UV-C | 40 mJ/cm2 |
| Ore de functionare | 9000 |
| Grosime perete | 1.5 mm |
| Lungime | 589 mm |
| Material | Inox AISI304 |
| Presiune apa (max.) | 8 bari |
| Tip Soclu | B16 (G10.2Q) – 4 pini la un capat |
| Tip Balast | balast electronic |
| Diametru | 65mm |
pentru comenzi > 699 Lei
În 14 zile
prin sistemele partenere
pentru orice întrebare
Recenzii
There are no reviews yet