Transport gratuit
la comenzi de peste 700 LEI
la comenzi de peste 700 LEI
produsele ajung la tine în maxim 48h
14 zile pentru returnarea produselor
e-mail, telefon sau formular de contact








259 lei 229 lei

259 lei 229 lei
-Debit maxim: 0. 15 m3/h (sau 2. 5 l min)
-Putere: 6W
-Conexiuni: 1/4” (DN8)
-Lungime corp: 24cm
-Material: Inox AISI304
-Doza UVC: 40 mJ/cm2
-Presiune: max. 6 bari
-Tip lampa: Philips , cu 2 pini egalipe fiecare capat (G13)
Filtru UV cu puterea neonului 6W Philips . Eficienta este de 99. 99% si durata de viata a neonului este de 9000 ore de functionare. Este ideal si usor de montat sub chiuveta sau aplicatii asemanatoare. Dimensiunile reduse vin in ajutotul celor care nu au spatiu prea mult si face fata nevoilor zilnice a apei de baut a unei familii .
Este dotat cu conectori rapizi pt furtun.
Fisa tehnica : TUV 6W G13
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Debit maxim | 0.15 m3/h |
| Conexiuni in-out | |
| Putere | 6W |
| Ore de functionare | 9000 |
| Material | Inox AISI304 |
| Presiune apa (max.) | 6 bari |
| Doza UV-C | 40 mJ/cm2 |
| Dimensiuni (LxØ) | 215 x 15 mm |
| Domeniu | Acvarii, filtre de apa cu osmoza, carbune activ sau simple, Case, apartmente, garsoniere, cabane de vacanta, Restaurante, Pensiuni, Hoteluri, Case de vacanta, Sali de clasa, sali de spectacol , sali de sedinte |
| Grosime perete | 1.5 mm |
| Lungime | 240 mm |
| Durata de viata | 3-5 ani, 4-6 ani, 5-8 ani, In functie de calitatea apei, in functie de intretinere, in functie de stabilitatea curentului din reteaua electrica |
| Tip Soclu | B10 (G13) – 2 pini la ambele capete |
| Tip Balast | balast electronic |
pentru comenzi > 699 Lei
În 14 zile
prin sistemele partenere
pentru orice întrebare
Recenzii
There are no reviews yet