Transport gratuit
la comenzi de peste 700 LEI
la comenzi de peste 700 LEI
produsele ajung la tine în maxim 48h
14 zile pentru returnarea produselor
e-mail, telefon sau formular de contact








1.859 lei 1.689 lei

1.859 lei 1.689 lei
– Debit maxim: 6 m3/h (100 l/min)
– Putere: 110w ( 2x55w Philips)
– Conexiuni: 1” (DN25)
– Lungime: 985 mm
– Montaj: vertical sau orizontal
Filtru cu lampa UVC de uz rezidential cu puterea de 110W (2x55W) Philips si debit de 6m3/h (sau 100 l min).
Se poate monta atat vertical cat si orizontal iar sensul de curgere al apei intre cele 2 conexiuni (intrare si iesire) poate fi oricare , in functie de necesitati.
Eficienta este de 99. 99% si durata de viata a neonului este de 9000 ore de functionare. Este ideal si usor de montat in camera tehnica a casei pentru a acoperi intregul necesar al familiei.
Se poate folosi pentru ansambluri rezidentiale , pensiuni, hoteluri , piscine , pastravarii si in orice alte aplicatii unde debitul maxim(varful de consum) nu depaseste 6 m3/h .
Fisa tehnica : Sterilizator UVC 110W 6 m3 lampi Philips
| Debit maxim | 6 m3/h |
|---|---|
| Conexiuni in-out | |
| Putere | 2x55W |
| Domeniu | Restaurante, Pensiuni, Hoteluri, Case de vacanta, Spitale, Cabinete medicale, Centre de tratament, Clinici |
| Doza UV-C | 40 mJ/cm2 |
| Ore de functionare | 9000 |
| Grosime perete | 2 mm |
| Material | Inox AISI304 |
| Lungime | 99 cm |
| Presiune apa (max.) | 8 bari |
| Tip Soclu | B10 (G13) – 2 pini la ambele capete |
| Tip Balast | balast electronic |
pentru comenzi > 699 Lei
În 14 zile
prin sistemele partenere
pentru orice întrebare
Recenzii
There are no reviews yet