Transport gratuit
la comenzi de peste 700 LEI
la comenzi de peste 700 LEI
produsele ajung la tine în maxim 48h
14 zile pentru returnarea produselor
e-mail, telefon sau formular de contact


199 lei 129 lei

199 lei 129 lei
– Putere: 55 W
– Lungime: 895 mm
– Cod produs: 10-147
– Diametru: 28mm
– Pini: 2 pini pe fiecare capat
Coduri echivalente:
EiKO Global, LLC G55T8
General Electric 15875, G55T8 HO
Laguna Hagen Power Clear, Power Max 5000, PT-1660, PT-1661
iSpring Home Water Systems UVB55, UVF55
Light Sources LightTech Lamp Technology LTC55T8
Osram Sylvania 23356, 23388, G55T8, G55T8 OF, HNS 55W G13 HO
Philips Lighting 376343, G55T8, TUV 55W HO
Sankyo Denki G55T8
Tropical Marine Centre HF Pro 55
Ushio G55T8
Vecton UV HF Pro 55
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Ore de functionare | 9000 |
| Diametru | 28 mm |
| Putere | 55W |
| Tip Soclu | B10 (G13) – 2 pini la ambele capete |
| Domeniu | Fabrici din industria Horeca, Fabrici mici si medii, Hale si Reprezentante, Sali de clasa, sali de spectacol , sali de sedinte, Spitale, Cabinete medicale, Centre de tratament, Clinici |
| Lungime | 895 mm |
| Material | Capete metalice, Sticla Cuart |
| Tip Balast | balast electronic, balast magnetic (droser) |
| Tip | High Output |
pentru comenzi > 699 Lei
În 14 zile
prin sistemele partenere
pentru orice întrebare
Gelea (proprietar verificat) –
Totul a funcționat perfect,e singurul loc în care am găsit modelul acesta
Mulțumesc
Dumitrescu Constantin (proprietar verificat) –