Transport gratuit
la comenzi de peste 700 LEI
la comenzi de peste 700 LEI
produsele ajung la tine în maxim 48h
14 zile pentru returnarea produselor
e-mail, telefon sau formular de contact


131 lei 99 lei

131 lei 99 lei
Caracteristici:
Lungime: 45 cm
Diametru: 28 mm
Pini: 2 pini pe ambele capete
Spectru: 253.7 Nm(UVC)
Durata viata: 9000 ore
Echivalente:
| Brand | Model |
| American Ultraviolet | CE-25-H, CE-25-2H, GML215, SM-25-H, UF-25-H, UFA-25-H, WM-25-H |
| Aquanetics Systems | 25IL, 25SPT, 50ILD, ALA-25, Aquanetics 25, PQ25IL, Q25IL, Q25ILHP, Q25SPT, Q50ILD |
| Coralife | 25 Watt |
| Fish Mate | 25 Watt |
| General Electric | 11082, G25T8 |
| Ideal Horizons | 22003 |
| Laguna | PT-1655 |
| Light Sources /LightTech | LTC25T8 |
| Osram Sylvania | 23355, G25T8, G25T8/OF, HNS 25W G13 |
| Philips Lighting | 292680, TUV 25T8, TUV 25W |
| Purely UV Products | PUVLB525 |
| R-Can / Sterilight | S2R, S2RA, S2RL |
| Sankyo Denki | G25T8 |
| Tropical Marine Centre | Pond Clear Advantage UV25 |
| Ultra Sun Technology Inc. | 1RK019, 2YGA3, 2YGA5 |
| UltraVioIet Devices / UVDI | 07-4000, 17-1001, G25T8, VM-18-120-01 |
| Ushio | 3000008, G25T8 |
| Vecton UV | Pond Clear Advantage UV25 |
| Diametru | 28 mm |
|---|---|
| Ore de functionare | 9000 |
| Lungime | 452 mm |
| Putere | 25W |
| Tip Soclu | B10 (G13) – 2 pini la ambele capete |
| Tip | Preheat |
| Domeniu | Case, apartmente, garsoniere, cabane de vacanta, Restaurante, Pensiuni, Hoteluri, Case de vacanta, Spitale, Cabinete medicale, Centre de tratament, Clinici |
| Material | Capete metalice, Sticla Cuart |
| Tip Balast | balast electronic, balast magnetic (droser) |
pentru comenzi > 699 Lei
În 14 zile
prin sistemele partenere
pentru orice întrebare
Ifrim Bogdan (proprietar verificat) –
Am comandat lampa pentru sistemul de filtrare a apei de acasa si totul a decurs minunat, de la plasare comanda, la livrare si support telefonic pentru montaj. De asemenea produsul este calitativ, asa ca recomand.
Neagu Liviu (proprietar verificat) –
Am primit lampa perfect ambalata si funcționează foarte bine în sistemul de sterilizatorzare