Transport gratuit
la comenzi de peste 700 LEI
la comenzi de peste 700 LEI
produsele ajung la tine în maxim 48h
14 zile pentru returnarea produselor
e-mail, telefon sau formular de contact


42 lei 37 lei

42 lei 37 lei
-Putere:8W
-Lungime: 288mm
-Diametru: 16mm
-Pini: 2 pini egali pe fiecare capat(G5)
-Utilizare: germicidala (UV-C, 253.7Nm)
-Durata de viata: 9000 ore
-Tensiune: 56V
-Cod produs: 10-130
Coduri produs: 871150062368327, 928001104013
Echivalente: OSRAM HNS 8W
| Brand | Model |
| American Ultraviolet | GML250 |
| Aquafine | 3010, SP-1 |
| Aquanetics Systems | ALA-8, Aquanetics 8, PQ8IL, Q14L, Q8IL, Q8ILHP, Q8SPT |
| Barnstead | 04141 |
| Coralife | 8 Watt |
| Custom SeaLife | PUVLB508 |
| EiKO Global | G8T5 |
| ELGA LabWater | Biopure 60/120, Biopure 7/15, ELE025XXXX11503-1, ELE050XXXX11503-1, ELE080XXXX11503-1, LC105, Maxima MK1, Maxima MK2, MB007BPM1, MB007PK01, MB007XXM1, MB015BPM1, MB015PK01, MB015XXM1, MB060XXM1-115, MB120XXM1-115, MD007BPM1, MD007BPM2, MD007XXM1, MD007XXM2, MD015BPM1, MD015BPM2, MD015XXM1, ME007BPM1, ME007PK01, ME007XXM1, ME015BPM1, ME015PK01, ME015XXM1, MED030XXXX11503-1, MED060XXXX11503-1, MED100XXXX11503-1, Medica 30/60/100 Mk2 & 3, Medica 7/15 Mk1, Medica-D 7/15, Medica PRO, Medica-R 30/60/100, Medica-R 7/15, Medica-S 7/15, MP030BBM1-115, MP030RBM1-115, MP030REM1-115, MP030SBM1-115, MP060BBM1-115, MP060RBM1-115, MP060REM1-115, MP060SBM1-115, MP120BBM1-115, MP120RBM1-115, MP120REM1-115, MP120SBM1-115, MR007BPM1, MR007PK01, MR007PK02, MR007XXM1, MR015BPM1, MR015PK01, MR015PK02, MR015XXM1, MR030XXM1-115, MR060XXM1-115, MR100XXM1-115, MR100XX M1-115, OE005BPM2, OE005XXM2, OE010BPM2, OE010XXM2, OPT030PLXX11503-1, OPT030XXXX11503-1, OPT060PLXX11503-1, OPT060XXXX11503-1, Optima 15/30/60 & PLUS, Option 1/2/3/4/5/6, OR007BPM1, OR007XXM1, OR015BPM1, OR015XXM1, Purelab Elect 5/10, Purelab Option 7/15, Purelab Option-E 25/50/80, Purelab Option-E 5/10, Purelab Option-R 30/60M, Purelab Option-R 7/15, Purelab Option-S 30/60, Purelab Ultra MK1, Purelab Ultra MK2, ULXXXIOM1, ULXXXIOM2M |
| Evoqua Water Technologies | W2T167317, W2T169348 |
| Fish Mate | 8 Watt, AN1329, BioPond |
| General Electric | 11077, G8T5 |
| Hawaiian Marine | AN-8, AN-8A |
| Ionic Breeze | Ionic Breeze Desktop GP |
| Laguna | Power Max 1000, PT-1650, PT-1651, PT-521 |
| Light Sources / LightTech Lamp Technology | LTC8T5 |
| Osram Sylvania | 21061, G8T5, G8T5/OF, HNS 8W G5 |
| Philips Lighting | 299305, TUV 8T5 |
| Purely UV Products | PUVLB508 |
| Sankyo Denki | G8T5 |
| Sharper Image | Ionic Breeze Desktop GP |
| Spectroline | BLE-8T254, EF-180C |
| Spectronics | BLE-8T254 |
| Thermo Fisher Scientific | 04141 |
| Tropical Marine Centre | Pond Clear Advantage UV8 |
| Ultra Dynamics | 7001-727 |
| Ultra Sun Technology Inc. | 1RK002, SP-21 |
| Ushio | 3000016, G8T5 |
| UV Superstore | G8-3010 |
| Vecton UV | Pond Clear Advantage UV8 |
| Putere | 8 W |
|---|---|
| Lungime | 288 mm |
| Tip Soclu | B9 (G5) – 2 pini la ambele capete |
| Diametru | 16 mm |
| Ore de functionare | 9000 |
| Material | Capete metalice, Sticla Cuart |
| Tip Balast | balast magnetic (droser) |
| Domeniu | Acvarii, filtre de apa cu osmoza, carbune activ sau simple, Case, apartmente, garsoniere, cabane de vacanta, Hote aer, aspiratoare, sterilizatoare medicale, Iazuri, pastravarii, bazine de stocare |
| Doza UV-C | 40 mJ/cm2 |
pentru comenzi > 699 Lei
În 14 zile
prin sistemele partenere
pentru orice întrebare
Recenzii
There are no reviews yet