Lampa UV GPH893T5L/HO/4PSE
Descriere
– Putere: 95 W – Lungime: 893 mm Soclu: B16 Diametru: 15 mm Tip: HO Cod produs: 10-116
Fisa tehnica : Philips 40W 4P SE
Informații suplimentare
Diametru
15 mm
Lungime
893 mm