Transport gratuit
la comenzi de peste 700 LEI
la comenzi de peste 700 LEI
produsele ajung la tine în maxim 48h
14 zile pentru returnarea produselor
e-mail, telefon sau formular de contact


109 lei

109 lei
– Lungime: 89.5 cm
– Putere: 30W
– Diametru: 28mm (T8)
– Durata viata: 9000 ore
– Pini: 2 pini egali pe fiecare capat
– Utilizare: germicidala (UV-C, 253.7Nm)
– Cod Philips: 928039504005 (EAN 8711500726209)
– Echivalent Osram: Puritech HNS 30W G13 G30T8/OF
– Cod produs:10-010
Se foloseste cu preponderenta in sterilizarea aerului si suprafetelor pe diverse dispozitive dedicate.
Este potrivita pentru cabinete medicale , sali de operatie , saloane , birouri , fabrici , etc.
Produse echivalente:
| Brand | Model |
| American Ultraviolet | CE-30-H,CE-30-2H,GML220,SM-30-H,UF-30-H,UFA-30-H,UFR-30-H |
| Aquanetics Systems | 120IL, 240IL, 30IL, 360IL, 480IL, 600IL, 60IL, 720IL, 90IL, 960IL,ALA-30, Aquanetics 30, PQ120IL, PQ180IL, PQ240IL, PQ300IL, PQ30IL, PQ360IL, PQ60IL, PQ90IL, PQW120IL, Q120IL, Q180IL, Q240IL, Q300IL, Q30IL, Q360IL, Q480IL, Q600IL, Q60IL, Q720IL, Q90IL, Q960IL, QW120IL, W120IL |
| Baker Company | 18022, 18023, SG400STD, SG400ULT, SG403 |
| Coralife | 30 Watt |
| EiKO Global | G30T8 |
| Fish Mate | 30 Watt |
| General Electric | 11080, G30T8 |
| Hawaiian Marine | AN-30 |
| Ideal Horizons | 22004 |
| Light Sources,LightTech | LTC30T8 |
| Osram Sylvania | 21086, G30T8, G30T8/OF, HNS 30W G13 |
| Philips Lighting | 360164, TUV 30W |
| R-Can / Sterilight | S5R, S5RA, S5RL |
| Sankyo Denki | G30T8 |
| Spectronics Corp. | BLE-1T305 |
| Trojan UV Tech. | 650149, UV 505, UV 555 |
| Tropical Marine Centre | ProPond Clear Advantage UV30, 6055 |
| UltraVioletDevices,UVDI | 07-4002,17-1021,G30T8, M-36-120-01 |
| Ushio | 3000009, G30T8 |
| UV Superstore | G30T8, S5RL |
| Vecton UV | Pond Clear Advantage UV30 |
| Water Master | WG-5, WG-535/2P |
| Diametru | 28 mm |
|---|---|
| Lungime | 895 mm |
| Putere | 30 W |
| Tip Soclu | B10 (G13) – 2 pini la ambele capete |
| Ore de functionare | 9000 |
| Domeniu | Case, apartmente, garsoniere, cabane de vacanta, Fabrici din industria Horeca, Fabrici mici si medii, Hale si Reprezentante, Restaurante, Pensiuni, Hoteluri, Case de vacanta, Sali de clasa, sali de spectacol , sali de sedinte |
| Doza UV-C | 40 mJ/cm2 |
pentru comenzi > 699 Lei
În 14 zile
prin sistemele partenere
pentru orice întrebare
Recenzii
There are no reviews yet