Transport gratuit
la comenzi de peste 700 LEI
la comenzi de peste 700 LEI
produsele ajung la tine în maxim 48h
14 zile pentru returnarea produselor
e-mail, telefon sau formular de contact








7.529 lei

7.529 lei
– Debit maxim: 22 m3/ora (366 litri/min)
– Putere: 440W
– Conexiuni: 3” (DN80, filet)
– Material: Inox AISI 304
– Lungime: 99 cm
– Automatizare: balast electronic cu afisaj si contor ore de functionare
Filtru cu lampi UV-C pentru uz industrial cu putere de 440W (8x55W) si debit maxim de 22m3/ora(sau 366 l min). Este dotat cu contor al orelor de functionare si indicatoare LED de avarie pentru fiecare neon UVC. In acest fel vei putea schimba la timp neoanele si vei avea un control mai bun asupra intregului sistem datorita automatizarii incluse. Este ideal si usor de montat pentru pensiuni, hoteluri, vile sau ansamble rezidentiale unde consumul de apa este ridicat. Datorita automatizarii se poate folosi si in industria alimentara unde este nevoie de un control mai strict al intregului sistem UV. Eficienta este de 99. 99% si durata de viata a neonelor este de 9000 ore de functionare
Fisa tehnica : Fisa tehnica Sterilizator UV LUX440W contor ore 22m3 3”
| Debit maxim | 22 m3/h |
|---|---|
| Conexiuni in-out | |
| Putere | 8x55W |
| Domeniu | Fabrici din industria Horeca, Fabrici mici si medii, Hale si Reprezentante, Iazuri, pastravarii, bazine de stocare, Spitale, Cabinete medicale, Centre de tratament, Clinici |
| Doza UV-C | 40 mJ/cm2 |
| Ore de functionare | 9000 |
| Grosime perete | 2 mm |
| Lungime | 99cm |
| Material | Inox AISI304 |
| Presiune apa (max.) | 8 bari |
| Tip Soclu | B16 (G10.2Q) – 4 pini la un capat |
| Tip Balast | balast electronic |
pentru comenzi > 699 Lei
În 14 zile
prin sistemele partenere
pentru orice întrebare
Recenzii
There are no reviews yet