Transport gratuit
la comenzi de peste 700 LEI
la comenzi de peste 700 LEI
produsele ajung la tine în maxim 48h
14 zile pentru returnarea produselor
e-mail, telefon sau formular de contact








1.229 lei 1.118 lei

1.229 lei 1.118 lei
– Putere: 75W
– Debit maxim: 4 m³ h (66 l/min)
– Conexiuni: 1′
– Lungime: 990 mm
– Lampă UVC: Philips 75W 4Pini
– Spectru UV: 253.7 Nm (UV-C)
– Utilizare: germicidala
– Durata de viata: 9000 ore de functionare
– Montaj: Se poate monta orizontal sau vertical
Ideal pentru: Case mari de locuit, pensiuni, cabane, restaurante sau sedii de firmă cu un condum ce nu depaseste 4 m3/h sau 66 litri/minut
1. Documentatie: Fisa tehnica Sterilizator UV 75W 4 m3
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 99 × 20 × 15 cm |
| Conexiuni in-out | |
| Putere | 75 W |
| Debit maxim | 4 |
| Domeniu | Restaurante, Pensiuni, Hoteluri, Case de vacanta, Spitale, Cabinete medicale, Centre de tratament, Clinici |
| Doza UV-C | 40 mJ/cm2 |
| Ore de functionare | 9000 |
| Grosime perete | 2 mm |
| Lungime | 99cm |
| Material | Inox AISI304 |
| Presiune apa (max.) | 6 bari |
pentru comenzi > 699 Lei
În 14 zile
prin sistemele partenere
pentru orice întrebare
Recenzii
There are no reviews yet