Transport gratuit
la comenzi de peste 700 LEI
la comenzi de peste 700 LEI
produsele ajung la tine în maxim 48h
14 zile pentru returnarea produselor
e-mail, telefon sau formular de contact








1.119 lei 1.019 lei

1.119 lei 1.019 lei
– Debit maxim: 3 m3/h(50 l/min)
– Conexiuni: 1”(DN25)
– Putere Lampă UVC: 55w
-Lungime totala sterilizator: 1012 mm
-Durata viata UVC: 9000 ore
Filtru UV rezidential cu lampa Philips 55W la 3m3/h (sau 50 l min). Dispune de balast electronic cu contor de ore de functionare a lampii UVC Eficienta este de 99. 99% si durata de viata a neonului este de 9000 ore de functionare. Este usor de montat in camera tehnica a casei pentru a acoperi intregul necesar al familiei sau orice aplicatii rezindetiale . Poate fi montat atat vertical cat si orizontal. Pe oricare din conexiuni se poate pune intrare sau iesire deci sensul de curgere al apei nu conteaza .
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 15 × 20 cm |
| Debit maxim | 3 m3/h |
| Conexiuni in-out | |
| Putere | 55 W |
| Dimensiuni (LxØ) | 1012×64.7 mm |
| Domeniu | Case, apartmente, garsoniere, cabane de vacanta, Iazuri, pastravarii, bazine de stocare |
| Doza UV-C | 40 mJ/cm2 |
| Ore de functionare | 9000 |
| Grosime perete | 2 mm |
| Material | Inox AISI304 |
| Presiune apa (max.) | 8 bari |
pentru comenzi > 699 Lei
În 14 zile
prin sistemele partenere
pentru orice întrebare
Recenzii
There are no reviews yet