Transport gratuit
la comenzi de peste 700 LEI
la comenzi de peste 700 LEI
produsele ajung la tine în maxim 48h
14 zile pentru returnarea produselor
e-mail, telefon sau formular de contact








1.106 lei 959 lei

1.106 lei 959 lei
– Debit maxim: 3 m3/h (50L/min)
– Lungime: 97 cm
– Conexiuni: 1 ”(DN25)
– Distanta intre conexiuni: 80cm
– Material: Inox AISI 304
– Putere: 55W
– Durata viata lampa UVC: 9000 ore
– Pini lampa UVC: 4 pini egali la un capat
– Montaj: vertical sau orizontal
Filtru UVC apa pentru uz rezidential si semi-industrial, cu putere de 55W si debit maxim de 3 m3/h (sau 50 l/min).
Dispune de balast electronic cu contor de ore de functionare a lampii UVC. Cu ajutorul acestuia se poate schimba in mod optim lampa UVC dupa expirarea celor 9000 ore de functionare.
Eficienta este de 99. 99%. Este usor de montat in camera tehnica a casei pentru a acoperi intregul necesar al familiei, casei sau chiar pensiunii .
Fisa tehnica : Fisa tehnica Sterilizator UV LUX55W 3m3 RO
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 90 cm |
| Debit maxim | 3 m3/h |
| Conexiuni in-out | |
| Putere | 55 W |
| Ore de functionare | 9000 |
| Grosime perete | 2 mm |
| Lungime | 99 cm |
| Presiune apa (max.) | 8 bari |
| Material | Inox AISI304 |
| Tip Soclu | B16 (G10.2Q) – 4 pini la un capat |
| Domeniu | Case, apartmente, garsoniere, cabane de vacanta, Iazuri, pastravarii, bazine de stocare |
| Doza UV-C | 40 mJ/cm2 |
| Durata de viata | 4-6 ani, 5-8 ani, in functie de intretinere, in functie de stabilitatea curentului din reteaua electrica |
pentru comenzi > 699 Lei
În 14 zile
prin sistemele partenere
pentru orice întrebare
Chelaru –
Excelent!!!